איטום חלונות

הדרכת איטום חלונות – גומי זיגוג לזכוכית


ימי החורף מציפים כל מיני בעיות ותקלות בבית, שהנפוצה בהם היא חדירת מי גשמים מחלונות הבית. אלומיניום אלי מציג לכם טיפים והסברים כיצד לדאוג לאיטום חלונות נאות ובאיזה גומי זיגוג לזכוכית כדאי להשתמש כדי שהתוצאה תישמר לטווח הרחוק, ללא בלאי והתפוררויות. 

האם הרגשתם בחורף האחרון רוח פרצים והגשם חדר ויצר רטיבות על הקירות?

חשיבות האיטום בעונת החורף


עונת החורף מתקרבת. ממש כפי שנוהגים בעונת הקיץ לאטום את הגג והקירות, חשוב לבדוק גם האם החלונות בבית שלכם אטומים היטב, ואם לא, לטפל בנושא לפני בוא הגשמים.

חלון אלומיניום שהגומיות שבו התרופפו והתבלו עלול לאפשר למי הגשם לחדור אל ביתכם, להרטיב את הקיר וליצור כתמי עובש. כתמים אלה יוצרים הן בעיה אסתטית והן מפגע בריאותי. בעיות באיטום החלונות אינן מובילות רק לחדירת רטיבות, אלא גם לכניסת אוויר קר לחדר בחורף, ואוויר חם בקיץ. בעיה שכזו פוגעת ביעילות חימום ומיזוג החדר, ועל כן משפיעה גם על עלויות החימום והקירור החודשיות שלכם.

איטום חלונות משאירים לאנשי מקצוע!


אחד הדברים הבסיסיים שצריך לבדוק כשמרגישים שיש בעיית איטום בחלונות, הוא לבדוק אם הגומיות נשחקו או יצאו ממקומן. רק אם גומי זיגוג החלונות יכסה בצורה נאמנה את כל שטח המשקוף, החלון יהיה אטום כמו שצריך.

החלפת הגומיות עלולה להוות קושי עבור רבים: בדרך כלל החלונות די כבדים או גדולים וקשה לאחוז בהם. אחיזה לא נכונה עלולה לסכן אתכם ואף לגרום לחלון להישבר. לכן הרבה יותר קל, פשוט ונוח להזמין אנשי מקצוע לטיפול בבעיה – ובשביל זה אנחנו כאן.

• אחריות על כל עבודה
• שירות בכל רחבי הארץ
• התמחות של למעלה מ-20 שנה בחלונות מחומר אלומיניום

אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם בית יבש ונעים בכל עונות השנה, מומלץ להזמין בהקדם האפשרי את הצוות של חברת אלי אלומיניום. אנו נשמח לבצע עבורכם עבודות איטום חלונות של אלומיניום מקצועיות במהירות, במקצועיות וביעילות, בלוויית אחריות ובמחיר הוגן.

 

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר