דלתות זכוכית למשרדים ולעסקים

דלתות זכוכית למשרדים ולעסקים

דלת היא שער הכניסה אל העסק או המשרד. גם אם נדמה כי הלקוח הפוטנציאלי, העובד או הספק מקבלים את הרושם מן העסק רק לאחר שכף רגלם עברה את סף הדלת הדבר אינו כך. הדלת יוצרת למעשה את הרושם הראשוני שלו מן המקום. לכן, מאחורי בחירת הדלת למשרד או לעסק צריכה לעמוד מחשבה רבה הכוללת בתוכה את המסרים שרוצה מנהל העסק להעביר לעובדיו או ללקוחותיו ואת הפן העיצובי.

מסר של שקיפות והזמנה מתוך העסק אל החוץ

לדלת ישנם שני תפקידים שנראים סותרים אך למעשה הם משתלבים מצויין זה בזה: האחד- להפריד בין החוץ לבין תוך המשרד או העסק ולספק הגנה לעובדיו. מצד שני- הדלת היא הקשר שבין הפנים לחוץ. דלת סיקורית העשויה כולה זכוכית ללא שילוב פרופילי מתכת מלבד פרזול מתכתי היא מצויינת לשילוב שני התפקידים הללו. זוהי דלת חזקה מאוד המספקת הגנה לעובדי העסק כשהם נמצאים בו וגם כאשר אין בו איש. דלת כזו ממתגת את העסק כמקום שאינו מסתיר דבר מלקוחותיו או עובדיו, עסק אמין אשר מוכן לשתף את העוברים לצידו בכל המתרחש בתוכו. מלבד הקשר עם לקוחות פוטנציאלים, מספקת הזכוכית גם אור המגיע מן החוץ ועיצוב נקי ופשוט.

שקיפות גם בתוך העסק

מלבד דלת זכוכית ראשית המפרידה בין תוך העסק לחוץ, בעסקים רבים מותקנות דלתות זכוכית משניות בתוך חלל החדר, למשל דלת חדרו של מנהל העסק. היא תסייע בהעברת מסרים ממנהל העסק אל העובדים. כך המנהל יוצר לעצמו מצד אחד את הפינה שלו ואת ההפרדה מיתר חלל המשרד אך מצד שני מראה לעובדיו זמינות, שקיפות וגם כי בכל רגע ורגע הוא נמצא במקום בעת הצורך ומעודכן בכל אשר מתרחש במשרד. מלבד את חדר המנהל, ניתן לתחום ולהפריד יחידות תפקוד בתוך חלל המשרד או העסק. הדבר יוצר סדר וארגון אך גם תחושה של אחדות ושיתוף פעולה בשל העובדה שכלל המשרד נראה מכל אחד מחלקיו המתוחמים.

לזכוכית ישנן תכונות רבות שהפכו אותה לחומר מבוקש. התקנת דלת זכוכית כמו גם מוצרים אחרים- חלונות, ויטרינות ועוד, דורשים מיומנות רבה. בנוסף, החומרים צריכים להיות מאיכות מעולה. לכן, לפני התקנת הדלת יש לעשות חיפוש מקיף בקרב בעלי מקצוע ולבחור רק את המיומנים ובעלי הניסיון בתחום זה.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר