דלתות זכוכית


לסגור ולאטום את הפתח – בשקיפות מלאה.

דלתות זכוכית הן אמצעי נפלא ליהנות מאיטום איכותי מרעש, ממזג האוויר וכו’, ולסגור את הכניסה בפני אורחים לא רצויים, אך בו בזמן להשאיר את הפתח שקוף וצלול, פתוח לכניסת אור ונוף. זוהי הבחירה הוויזואלית האידיאלית לבנייני משרדים ולחדרי מנהלים, לחנויות ולעסקים, ולעתים גם עבור הבית הפרטי.

• ייצור ועיצוב דלתות מזכוכית שקופה / חלבית / רפלקטיבית
• ייצור ועיצוב ויטרינות ודלתות בלגיות מהודרות
• שימוש בחומרי גלם איכותיים, כולל חלקי אלומיניום תוצרת קליל
• התקנה ושירות בכל רחבי הארץ
• אחריות על המוצר וההתקנה


דלתות זכוכית במשרדים, בעסקים ובחדרי מנהלים

שיטות העיצוב המודרניות שואפות להעניק לעובדים תחושה של מרחבים גדולים, מלאי אור, גם אם המשרד עצמו קטן מאוד. לדלתות זכוכית תפקיד חיוני במשימה זו. הזגוגיות מאפשרות חלוקה של השטח לכמה וכמה חדרים, אך בפועל התחושה הוויזואלית היא של יחידה אחת בשל השקיפות. בצורה זו יוצרים תחושה של מקום מרווח, גם כשהשטח קטן יחסית הלכה למעשה.
במשרדים רבים, מותקנות דלתות זכוכית בחדרי מנהלים, וזאת על מנת ליצור נראות מול העובדים, שהבוס נמצא ועינו פקוחה. יתרה מזאת, דלת שכזו משדרת פתיחות ושקיפות, כמו אומרת “אין לי מה להסתיר מכם”. שקיפות במשרד המנהל לא רק מאפשרת לו לראות את העובדים, אלא גם לעובדים לראות אותו. אמצעי עיצוב זה נפוץ מאוד בעסקים המעוניינים לשדר כמה שיותר שקיפות בהתנהלותם – בנקים למשל.

עבודות זכוכית לעסקים ולמוסדות

אלומיניום וזכוכית הולכים יד ביד, כיום יותר מבעבר, כפי שניתן לראות במוצרים רבים בתחום, ממקלחונים וחלונות בלגיים ועד לוויטרינות ולסגירת מרפסת. לפיכך, כבר מתחילת פעילותינו בשנת 1990, חברתנו מעסיקה אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה בתחום הזגגות והזכוכית לביצוע עבודות זכוכית שונות, ובהן בניית והרכבת דלתות אלו.

היתרונות של אלי אלומיניום ברורים:

• מגוון עבודות זכוכית למגזר העסקי והמוסדי: סיקורית, קירות מסך, ויטרינות ועוד
• שימוש בזגוגיות מחוסמות חזקות במיוחד נגד שבירה
• התאמה לכל דרישה של הלקוח ולנתוני השטח
• עבודה באחריות, ובאיכות מצטיינת – הטובה כיום בארץ מבעל מקצוע מצטיין
למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר עבור בניית והתקנת סיקורית, התקשרו עכשיו: 9415146 – 03


דלתות סיקורית: פתרון נפלא לעסקים, לחנויות ולמשרדים

לפעמים כל שצריך הוא פשטות – שקופה, מינימליסטית ומנצחת. אלו הן בדיוק תכונותיהן של דלתות סיקורית מבית אלומיניום אלי, המומחים לעבודות אלומיניום וזגגות.

כיום, מרבית העסקים מבינים שבכדי להעצים את החשיפה הרבה אל מול הלקוחות, יש לבנות לכניסה לעסק דלת שמביעה הצהרה על העסק, הצהרה חיובית שתמשוך לקוחות פנימה אל החנויות.

אמירות כמו “שקיפות בניהול” או “פועלים בשקיפות מול לקוחותינו” ניתן להציג גם בעיצוב ולא רק בהתנהלות העסק, והזכוכית היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. דלתות זכוכית קיימות במגוון עיצובים, לא אחת בשילובים עם חומרים שונים ובעיקר אלומיניום, אולם בדלתות חומר זה מקבל את מלוא הבמה, ללא שום תוספות כחל ושרק.

הללו בנויות על טהרת הזכוכית, ללא פרופילי אלומיניום או מסגרת מתכתית, אלא רק בתוספת פרזול מתכתי תואם ומינימליסטי. השקיפות והצלילות שלהן מגדילות את נפח המקום, מכניסות אור, ויוצרות עיצוב נעים, נקי ומואר.

במרבית העסקים, לשדר אווירה של עיצוב ושל ריווח זה בדיוק הדבר שנחוץ בכדי לקבל יתרון על פני המתחרים הרבים. גם החדשנות והצורך להיות מעודכן בעולם העיצוב, מביא בוודאי לביקוש העצום והמתבקש לדלת ייחודית זו.

אין פלא לפיכך שדלתות אלה הן בחירתם של עסקים ומוסדות רבים – בנקים, מרפאות, משרדים שונים, חברות ביטוח, משרדי עורכי דין, חנויות גדולות ועוד ועוד. גם בעסקי הקמעונאות כגון ריהוט, בדים, ידיות, פרזול וכו’, יהיה תמיד ביקוש לאלמנט המבליט את חוש העיצוב של בית העסק.

שקיפות בעיצוב הבית

דלת זכוכית משמשת לעתים לשני תפקידים, כדלת וכחלון גם יחד. שימוש זה נפוץ במיוחד בחלונות ויטרינה המחברים בין הסלון לבין הגינה של הבית. בעצם, מה שמבדיל בין ויטרינות לבין דלתות זכוכית היא צורת הפתיחה. ויטרינות נפתחות בפתיחת הזזה ולא בצורה צירית, כמו שכולנו מורגלים – צורת פתיחה נוחה עבור משתמשים רבים. ÉåöÖö íç ñåÖè îêâéâ áôéåâ בנוסף, ניתן למצוא דלתות זכוכית במעבר מן חדר השינה למרפסת הצמודה. הן משתלבות באופן טבעי יותר ומכניסות אור פנימה, כמעין חלון היוצר חדר מואר ונעים. אופציה נוספת לעיצוב דלת בזגוגיות היא שילוב פרופילי אלומיניום דקיקים בעיצוב – קרי, בניית דלתות בלגיות.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר