דלתות בלגיות

דלתות בלגי – הקרם דה-לה קרם של דלתות הזכוכית

דלתות בלגיותזכוכית הינה חומר הגלם הראשון במעלה ליצירת דלת הסוגרת את הפתח בצורה מעשית, אך מותירה בשקיפותה את הנוף והאור הנכנס מבחוץ על כנם. פרופיל בלגי הינו השידוך המושלם עבורה כדי ליצור יחד בשילוב יפהפה את הפתח המעוצב והמרשים ביותר. בדלתות בלגיות משמש הפרופיל הדקיק כקו תוחם, מגדיר ומדגיש – הרבה יותר ממסגרת לזגוגית. הוא יוצר קווים וצורות כעט בידו של אמן האלומיניום, המחלקים את הזגוגית ושוברים את המבנה הרגיל, וכך יוצקים יופי מעודן ואלגנטי אל הפתח.

איכות שרואים ממבט ראשון

התמונות שבעמוד זה מציגות את יתרונן המרכזי של דלתות בלגיות – היופי הייחודי שבו הן מצטיינות. אך יצירותינו בתחום אינן רק יפות לעין המתבוננת, אלא גם מקיימות את ההבטחה באיכותן הגבוהה:

  • שימוש בפרופילי אלומיניום מובחרים בעלי תו תקן ישראלי כגון קליל פרופיל בלגי
  • עבודות זגגות איכותיות – זכוכית חזקה ועמידה במיוחד
  • אטימות הרמטית מלאה ללא פשרות
  • חוזק ועמידות לטווח ארוך – ללא צורך בצביעה תקופתית או בתחזוקה
  • מגוון עיצובים והתאמה לכל גודל פתח
  • חמש שנות אחריות

Éåö ÅåÇâ ÅÖÉÉö מחפשים את העיצוב המושלם לדלתות בלגיות שימצו את המיטב מהנוף שמאחוריהן ומהאור שבחוץ? מומחי העיצוב באלומיניום של אלומיניום אלי עומדים לשירותכם, לעזרה, לייעוץ, להכוונה ולעיצוב היצירה היפה ביותר בפרופילים בלגיים, לפי דרישותיכם, טעמכם האישי ותקציבכם. ביחד איתכם נוכל ליצור דלתות בלגיות שהן יצירת מופת שאי אפשר להתעלם ממנה, אשר תפאר את ביתכם שנה אחרי שנה, תכניס את קרני השמש פנימה ותהווה מסגור מושלם לנוף החיצוני כתמונה שלעולם משתנה ויופייה לנצח אינו דוהה. חלונות ודלתות המתאימים לא רק לבית שלכם, אלא גם לצרכים שלכם חלונות ודלתות הם פתחים הכרחיים בבתים שלנו, והם תורמים רבות לעיצוב הבית, כמו גם לאיכות החיים של דייריו. בית עם חלונות גדולים יאפשר חדירות טובה של אור ואוויר לתוך הבית. מצד שני, המוצרים הללו יכולים להיות מקור לאינספור בעיות ותקלות. הכול תלוי באיכותם וברמת האיטום של הדלתות והחלונות.

חלונות ודלתות בלגי

איכות שרואים ממבט ראשוןחשוב לזכור שוויטרינות גדולות ודלתות כניסה מאסיביות הם מוצרים כבדים, ולכן אם יש לכם ילדים בבית – תוודאו שהמוצרים הללו נוחים לפתיחה גם עבורם. בכל מקרה, דלת כבדה שלא נוח לפתוח כשאתם מגיעים הביתה עמוסים בקניות או חלון ענק שפשוט מסרב לזוז עלולים להיות בעייתיים. מעבר לזאת, אם חיים בבית אנשים עם צרכים מיוחדים, יש לבחון את ההתאמה של המוצר לשימושם גם במצבים בהם אין לידם מישהו שיכול להגיש עזרה מיידית.

לא מתפשרים בעיצוב

בעולם של ימינו לא ניתן לוותר כמובן גם על העיצוב של המוצרים הללו, וזאת במיוחד לאור המבחר העצום שעומד לרשותנו. העיצוב של הדלתות והחלונות, הצבעים של המוצרים הללו ולעיתים אף הגדלים נגזרים מהעיצוב הכללי של החדר, לרבות שטיחים, גופי תאורה, מוצרי חשמל ועיצובי קיר. לאור האמור, משימת העיצוב הולכת ומסתבכת. אם בעבר המונח “עיצוב הבית” התייחס בעיקר לבחירת רהיטים, אז כיום מדובר בהרבה יותר מוצרים – החל משטיחים, דרך וילונות וחלונות ועד לטפטים לקירות. לאור האמור, הולך ועולה הצורך בשירותי עיצוב פנים מקצועיים, זאת כיוון שאדם שאינו מהתחום לא מכיר את המגמות שהולכות בשוק, את החידושים ואיך מתאימים בין כל הדברים הללו ונשארים בחיים.

חשיבות האיטום בהתקנת דלתות וחלונות

כשאתם בוחרים דלתות וחלונות חדשים לבית שלכם, חשוב כמובן להתייחס לעיצוב שלהם, אך לא פחות חשוב – יש להתייחס לנוחות השימוש ולאיטום, שכן נושאים אלו ישפיעו על איכות החיים שלכם. בחירת חלונות ודלתות איננה קלה ומצריכה ייעוץ מקצועי צמוד. אחת התכונות החשובות ביותר של בית, זה היכולת להגן על הדיירים מפני חדירות של חום, קור ורעשים מבחוץ. חלונות ודלתות הם אכן פתחים הכרחיים, אך הם לא צריכים לחשוף את הדיירים לבעיות כמו רטיבות ופגיעה באיטום תרמי או אקוסטי. התקנה איכותית של חלונות ודלתות היא שתבטיח עמידה בכל האתגרים העומדים בפני האביזרים ההכרחיים הללו. איש מקצוע טוב יכול להתקין גם את הוויטרינה הגדולה ביותר, והבית לא יסבול מבעיות איטום בשום צורה. יש להתייחס לאיטום גם כשמדובר על התקנה של דלתות פנים, שכל מהותם הוא לספק איטום אקוסטי. התקנה שגויה, ואף רשלנית, תקשה על האיטום האקוסטי, וכך ייווצרו בעיות כגון שעות שינה של ילדים שסובלים מרעשי הבית או טלוויזיה שעובדת בסלון ומפריעה למי שנמצא בחדרי השינה.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר