ויטרינה זכוכית

ויטרינה זכוכית – לשדרג את דלת היציאה למרפסת

אין זה מקרה כי דלת היציאה למרפסת או לחצר, שאנו בחברת אלומיניום אלי מציעים לכם נקראת ויטרינה זכוכית – בדיוק כשמו של חלון ראווה או מעמד זכוכית לתצוגה.

הביטו בתמונות שבעמוד זה: הוויטרינות שלנו עושות חסד לנוף הנשקף מחוצה להן בדיוק כמו חלון ראווה מהודר.

öÑåâä íÅÖÉö ÑÖÅåÑ  öÑåâä íÅÖÉÑ

הן מוציאות את המיטב מהגינה, מהמרפסת או מהמראה שבחוץ, וזאת על ידי שילוב של מסגרת אלומיניום מוקפדת ואיכותית ומשטח זכוכית חסון ורחב ידיים, הנותן את מלוא זכות הדיבור לנוף ולאור הנשקף אלינו באופן ברור וחזק.

  • ייצור ויטרינה על פי המידה המבוקשת על ידי הלקוח
  • שימוש בפרופילי קליל ובזגוגיות איכותיות
  • הקפדה על איטום מושלם
  • אפשרות להוספת צלון חשמלי

לאלומיניום אלי ניסיון של יותר מ-20 שנה בעבודות אלומיניום איכותיות, כולל ייצור ויטרינות יפהפיות לבתים פרטיים, לדירות ולבתי עסק בכל רחבי הארץ. כל ויטרינה מיוצרת בעזרת מוצריה של קליל, החברה המובילה בייצור פרופילי אלומיניום איכותיים בישראל

óåâå 9200 éÅà áÖï

בונים לכם מוצר איכותי מזכוכית משולבת

ויטרינה זכוכית למרפסת חייבת להיות מהאיכות הטובה ביותר, שכן שטח הזכוכית הרחב יכול להוות סכנה בטיחותית אם אינו עשוי מזכוכית עמידה וחזקה בפני פגיעה. כמו כן ראוי לדעת כי עיצוב ויטרינה זכוכית בבית מביא לידי ביטוי את אלמנט האור בבית. האור נותן את ההזדמנות לייצר אווירה מסוימת בחדר ולייצר תפיסה שונה של החלל. אור חזק שבא לידי ביטוי בכניסה מויטרינת זכוכית, מביא קישוט נאה לעיצוב הבית ובמיוחד בסלון מסגרות יפות לויטרינה מביאות גם הן קסם וחינניות לעיצוב הבית וע”י שימוש בפרופיל מסוים ובצבע מסוים, אנחנו יכולים למקסם את האווירה האישית ולעיתים האינדיבידואלית שלנו, כי אנחנו הם שנמצאים רוב הזמן בבית שלנו, שבאה להקרנה במקום ובהשפעתו על אנשים יצירת ניגודים ע”י האור הינו אלמנט נרכש שבא לביטוי עם התקנת ויטרינה המפרידה בין המרפסת לחצר או לפתח אל החוץ. צריך לזכור כי הדרך להוסיף אלגנטיות וצבע היא הדרך לעצב את החדר המרכזי בבית שמשפיע מיופיו על הקונספט הכללי ועל הניסיון שלנו לחיות במקום יפה יותר ואסתטי

חוששים מכניסת שמש ישירה לתוך הבית בשעות החמות של היום?

אין צורך לוותר בשל כך על התקנת ויטרינה למרפסת. אנו מציעים לכם ויטרינות איכותיות בתוספת צלון, כולל אפשרות להתקנת תריס חשמלי. כך ניתן ליהנות מיפי החצר הנכנס אל הבית כציור ירוק בתוך מסגרת מעוצבת, ואילו בשעות בהן החום עז וקרינת השמש הישירה מפריעים להנאתכם, ניתן יהיה לסגור את הצלון וכך לווסת את כניסתם לתוך הבית. ויטרינה של אלומיניום אלי – חלון הראווה המושלם לחצר ולנוף המחכים לכם מחוץ לדלת.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר