ויטרינות זכוכית לבית

ויטרינות זכוכית
ויטרינות הזכוכית נראות במיוחד בבתים בהם ישנה יציאה אל הגינה או החצר. היתרון הגדול שלהן הוא יצירת המשך רציף בין הסלון לבין החצר או בין הסלון למרפסת תוך כדי יצירת חוצץ בין הבית לחוץ. כך, מבחינה ויזואלית מקבל הסלון המשך וזוכה למרחב גדול יותר אך הבית מקבל את האיטום והבידוד הנדרש מכל פתח- חלון או דלת, בכדי שלא יכנסו החום, הקור או הרעש של החוץ אל תוך הבית.

חלון ראווה מול הסלון
ויטרינת הזכוכית משמשת גם כדלת וגם כחלון כשאופן הפתיחה שלה הוא על ידי הזזה. תכונה זו מבדילה אותה מדלת רגילה הנפתחת באמצעות ציר. הכינוי ויטרינה משקף מאוד את התחושה ואת האוירה שהיא יוצרת. ממש כמו חלון ראווה עם ויטרינה, שהוא מקור גאוותה של החנות, כך גם בבית. מאחורי הויטרינה הגדולה אשר מתפרשת לרוב על פני רוב שטחו של הקיר, נמצאת גאוותו של הבית- הנוף והגינה אשר יוצרים את התחושה הפסטורלית ותורמים רבות לאוירה הנעימה בבית.

מחדר מואר מאוד לחדר מוצלל
התקנתה של ויטרינה מאפשרת כניסה של אור רב אל תוך החדר וכאשר הויטרינה פתוחה- גם כניסתו של אויר. אור מטבעו יוצר אוירה נעימה, אוירה של שמחה ואופטימיות. גם משב רוח נעים מכניס אל תוך הבית רעננות וקלילות. עם זאת, ישנן מספר אפשרויות באשר לכמות האור וכמות האויר הנכנסות אל תוך הבית. בכמות האויר ניתן לשלוט כמובן באמצעות מידת פתיחתה של הויטרינה. באשר לכמות האור, ישנם היום פתרונות רבים להצללה. אין מדובר רק על תריס הגלילה המוכר. היום ניתן להתקין גם צלון חשמלי אשר מראהו הוא כמראה תריס ונציאני. ניתן להרימו או להורידו וניתן אף לבחור את הזוית המתאימה להטיית השלבים- האם יהיו מוטים כלפי מעלה או מטה. הדבר מאפשר להתאים את כמות האור הרצויה באופן מדוייק.

חשיבות בחירתם של חומרים איכותיים בויטרינה
הויטרינה, יותר מרוב פתחי הבית עשויה מפתח זכוכית גדול מאוד המחולק על ידי פרופילי האלומיניום. לכן, חשובה איכותה של הזכוכית: היא צריכה להיות חזקה וחסינה מפני פגיעות. אם לא כן היא מהווה סכנה בטיחותית. גם איכותו של האלומיניום כתומך לזכוכית היא מהותית.
לכן, התקנה של ויטרינה צריכה להתבצע רק על ידי בעל מקצוע אמין ומיומן בתחום העושה שימוש בחומרים איכותיים בלבד.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר