זכוכית ואלומיניום- שילוב מנצח בעיצוב הבית

זכוכית ואלומיניום נראים כחומרים בעלי תכונות שונות לחלוטין, חומרים שכלל אינם קשורים זה לזה, אך בשנים האחרונות נעשה חיבור ברור ואף מוצלח מאוד ביניהם, חיבור שניכר במוצרים עמידים ואיכותיים המחזיקים שנים.

חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום משלבים את יתרונותיהם הרבים של שני החומרים. כניסת האור והאויר אל תוך הבית אינה באה על חשבון יכולת האיטום והבידוד מפני רטיבות, חום, קור או רעש. פרופילי האלומיניום יכולים לשמש כמסגרת בלבד בשל חוזקם ויכולים, כמו בחלונות בלגיים, לחלק את שטח הזכוכית למספר מפתחים. כך מהווה החלון גם מוצר דקורטיבי. ניתן לחלק  את מפתחי הזכוכית באופן סימטרי או א סימטרי בעזרת פרופילי האלומיניום בכל צבע שבוחרים. כך יוצרים חלון התורם למראה האסתטי של החדר.

דלתות  וויטרינות זכוכית ואלומיניום

דלתות אלומיניום עצומות בגודלן נראות בכניסה לעסקים רבים או ביציאה מן הבית אל הגינה. דלת או ויטרינת הזכוכית המחוזקת היטב בפרופילי האלומיניום יוצרת המשך ישיר מן הבית אל החצר כשהחוצץ ביניהם הוא כמעט שלא נראה. המשך רציף בין הבית לגינה נותן תחושה של חלל גדול יותר, בין אם הסלון הוא קטן ובין אם החצר היא קטנה. דלת ראשית לבית העשויה זכוכית ואלומיניום במבנה של דלת בלגית יוצרת מראה מרשים כבר בכניסה לבית היוצר לגביו רושם ראשוני של בית יוקרתי. הזכוכית יכולה להיות כמובן זכוכית חלבית שלא תאפשר התבוננות אל תוך הבית. כאשר מדובר על דלת הכניסה לעסק, קובל דווקא השימוש בזכוכית שקופה בכדי להעביר מסר של שקיפות לעובדים וללקוחות.

זכוכית ואלומיניום גם באמבטיה

שילוב הזכוכית והאלומיניום הגיע גם אל חדר האמבטיה. מקלחונים העשויים זכוכית בין פרופילי אלומיניום הולכים ותופסים את מקומן של המקלחות הנסגרות באמצעות וילון. עמידותו של האלומיניום בפני רטיבות חוסכת את החלפת וילון המקלחת אשר צובר עובש לאחר תקופה. שני החומרים הללו הם עמידים, מתנקים בקלות ואינם תופסים מרעין בישין כמו עובש ופטריות.

אלה הן רק מספר דוגמאות לשילוב בין זכוכית ואלומיניום בבית. אם מחפשים היטב ניתן למצוא דוגמאות נוספות. על מנת להנות ממלוא הפוטנציאל הטמון בשני חומרים אלה יש לפנות לחברה אמינה ובעלת ניסיון רב העושה שימוש בחומרים איכותיים בלבד.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר