חיפוי זכוכית למטבח

כל אדם המבלה זמן במטבח מכיר את התופעה של הצטברות לכלוך, רטיבות או שומן קשה להסרה בין אריחי הקרמיקה או החרסינה. לכלוך זה אינו מהווה רק מפגע אסתטי כי אם לאורך זמן פוגע בחיפוי ומוריד מכוחו לשמש כמגן לקיר. לכן, לאורך השנים נעשה חיפוש תמידי אחר חומר אחר אשר ימלא את התפקיד. לאחר זמן נמצאה הזכוכית כחומר העונה על כל הדרישות ובעל יתרונות על פני אריחי הקרמיקה.

מחיפוי המורכב חלקים אל משטח חיפוי אחד

המטבח עובר לאורך השנים שינויים מבחינת עיצובו, שטח העבודה והציוד הנכלל בו. לכן, אך טבעי הוא שהשלב הבא בשדרוגו של המטבח הוא החלפת אריחי הקרמיקה בחיפוי שאינו עשוי עוד חלקים חלקים אלא משטח אחד גדול. הזכוכית ממנה עשוי חיפוי הזכוכית היא בעלת תכונות ההופכות אותה לחיפוי יעיל מאוד: מלבד העובדה שאין בה חוליות חלשות כמו בקרמיקה, זוהי זכוכית עבה מאוד אשר עומדת בפני חום גבוה- תכונה חשובה באזור הכיריים בפרט. עוביה הופך אותה גם לעמידה בפני תנועות בלתי צפויות המתרחשות לא מעט באזור דינמי כל כך כמו המטבח: סיר כבד שנופל ופוגע בה, סכין שמונף יתר על המידה ועשוי לשרוט אותה- בפני כל ההפתעות הללו הזכוכית חסינה ולכן תישמר כפי שהיא לאורך זמן רב. יתרון נוסף של הזכוכית הוא הקלות שבה היא מתנקה- ניגוב קל בעזרת מטלית או מגבון לח והיא חוזרת להיות מבריקה ממש כשהיתה.

חיפוי פרקטי וגם אסתטי

מלבד הפרקטיות של חיפוי הזכוכית, מדובר באלמנט עיצובי התורם למראה האסתטי של המטבח. המשטח האחד תורם למראה פשוט בעל קו נקי. מנגד ישנן אפשרויות רבות בבחירת החיפוי. החיפויים מגיעים במגוון רחב של צבעים ודוגמאות. ניתן לבחור דוגמאות חלקות או כאלה אשר הדפסים מודפסים על גביהן. הצבע יכול להיות בהיר המשתלב באופן הרמוני עם יתר צבעי המטבח או דווקא צבע ססגוני במיוחד המבליט את אזור הבישול על פני אזורים אחרים במטבח- הכל על פי בחירתו של הלקוח.

חיפוי זכוכית למטבח הופך להיות מבוקש יותר ויותר אך עדיין נחשב לחדש יחסית. על מנת להבטיח את איכותו של המוצר ואת איכות ההתקנה מומלץ לבחור בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום הזכוכית בכלל ובתחום הזכוכית למטבח בפרט.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר