חלונות בלגיים

חלונות בלגיים – האלגנטיים מכולםלא במקרה רבים מאותם חלונות בלגיים שעשויים מאלומיניום בלגי המופיעים בתמונות שבעמוד זה משקיפים אל חצר בעלת נוף ירוק. זאת מכיוון שמוצרים אלו הם הפתרון האידיאלי למסגור ולאיטום חלון בלגי שאנו רוצים לשים דגש בעיצוב החדר דווקא על תחושת אווריריות, הכנת אור שמש, וביקר, על הבאת הנוף מבחוץ אל חלל החדר.

ÅåÇâ ÉÇç 7300

• שפע עיצובים ייחודיים בפרופיל בלגי
• עיצוב חלונות בלגיים מיוחדים – עגולים, פינתיים, בצורת קשת, במראה ויטרינה זכוכית ועוד
• אפשרות לפרופילים במבחר גוונים רחב לבחירת הלקוח
• שימוש בחומרי גלם אלומיניום בלגי מובחרים
• עיצוב בזכוכית שקופה וחלבית, עם אפשרות לשילוב סוגים חלון בלגי אחד
• ביצוע עבודות בכל סדר גודל – גם לפרויקטים מסחריים ומוסדיים

הפרופיל המצודד של חלון בלגי בעיצוב מותאםחלונות בלגיים נקראים על שם הפרופיל האירופאי ממנו הם עשויים. במקור היה זה פרופיל ברזל מגולוון, אך כיום מייצרים אותם גם מאלומיניום, המספק עמידות רבה יותר, חסינות מחלודה ואפשרויות בנייה ועיצוב נוספות. אלומיניום בלגי יש כמה תכונות המבדילות אותו מפרופילים אחרים: דפנותיו עבות יחסית, בעוד צורתו היא צרה ביחס לפרופילים אחרים.

ëÇâòö îâêö ÄÖãå ÅåÇâ 4300

בשל כך,אלומיניום בלגי הם אלגנטיים, עדינים ומסוגננים יותר במראה שלהם. האסתטיקה שלהם היא היופי שבפשטות, בניקיון, בשימוש בקווים מועטים ודקים.

כל אלו יוצרים פתחים בעלי מראה מינימליסטי ומודרני, הנותן את הכבוד לנוף בחוץ להיות השחקן הראשי התחום באופן מושלם במסגרת החלון. נדמה כי אלומיניום בלגי, המצטיין בקווי מתאר נקיים, סגפניים ומלבניים, מנסה לשמש כמסגרת הראויה ביותר לנוף תוך הכנסת כמות אור גדולה לחדר.

משחקי צורה, גוון ושקיפותעל אף הפשטות בעיצובם של חלונות בלגיים, הם משדרים יוקרה. זאת מושגת בזכות הניקיון והשקיפות שלהם, המתקבלים הודות למינימליסטיות בשימוש במתכת ושטח גדול יותר של זכוכית. הפרופילים הדקים פותחים עבור המעצב אפשרויות רבות, כי הם מאפשרים לבנות חלונות בלגיים בעלי חלוקה מקורית ומעניינת. למשל, ניתן באמצעותם לחלק את השטח באופן המאפשר לשלב פס של זגוגית אטומה או צבעונית בגובה מסוים, וכך לשחק עם גווני הזכוכית חלון בלגי וליצור משחקי שקיפויות.
תמונה
את אלומיניום בלגי ניתן לצבוע בכל גוון באמצעות צביעה תעשייתית אלקטרוסטטית, המעניקה לפרופיל עמידות נוספת מפני פגעים. האפשרות לבחור את הגוון המדויק של חלונות בלגיים נותנת בידינו את היכולת להתאים אותם באופן מושלם לעיצוב הבית – אם לצבע השולט בחדר, או לצבע הקירות החיצוני, או כל גוון אחר שיעלה בדמיון.
לנוחיותכם, ניתן לשלב בחלונות בלגיים  תריסי גלילה חשמליים, ואף רשתות נגד חרקים ויתושים.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר