מעצבים מרהטים ומאבזרים את הבית בחוכמה

אם הסתכלתם לאחרונה על הבית שלכם והגעתם למסקנה שסגנון העיצוב שלו ישן
ושהוא חסר ברק, הגיע הזמן להשתדרג ולבצע את השינויים הנחוצים על מנת לחדש את המראה שלו ולהפוך אותו לפונקציונאלי יותר באמצעות פתרונות אחסון, הצללה וריהוט חדשניים.

הצללה חכמה ומודרנית לבית
לעיתים מספיק להסתכל על החלון של חדר השינה על מנת להחליט האם חדר השינה אכן תואם לכל הצרכים של בני הזוג. למשל, כדאי לדעת שאם בני הזוג אינם יכולים להחליט על רמת התאורה בחדר, קרוב לוודאי שהחלון שלהם עם תריסים ישנים והגיע הזמן לעשות שינוי. נכון להיום רוב האנשים אוהבים לקבוע את רמת ההצללה בחדר השינה, בחדר הילדים, בסלון, מטבח ומרפסת, דבר אותו ניתן לעשות על ידי ההחלטה להחליף את תריסי הגלילה הישנים בתריסים חשמליים שנוחים לתפעול ובאמצעותם פתרונות הצללה חכמים נוספים אותם ניתן להתאים לדרישה הספציפית של הלקוח. כיום, יש אפשרות לקבוע את רמת ההצללה שמתאימה לכם בכל שעה משעות היום.

חסכון במקום ותכנון חכם
דבר נוסף עליו יש לשים דגש הוא פתרון אחסון חכם. אם עד היום היה בחדר הילדים היה ארון גדול בעל דלתות נפתחות שהותירו מעט מאוד מקום בחדר ברגע בו הדלתות נפתחו מדי בוקר ומסע החיפוש בגדים לגן ולבית הספר החל, כיום יש אפשרות של ארון הזזה בו הדלתות נעות על גבי מסילות וחסכוניות במקום. קיימים ארונות הזזה רבים וכל אחד יכול לבחור את אותו ארון בגוון ובסגנון אותו הוא אוהב. כמו כן, ניתן להחליט על ריהוט מודולרי בהרכבה עצמית ממנו אתם יכולים לגרוע חלקים ולהוסיף חלקים שונים, דבר שיכול להיות משמעותי מבחינת צרכיו המשתנים של אותו ילד או מבוגר שמתגוררים בחדר. עוד דבר עליו ניתן להחליט באם יש לכם מרפסת פתוחה בה אתם לא משתמשים הוא לסגור את המרפסת. סגירת מרפסת תאפשר לכם להפוך את המרפסת לחדר אורחים, מחסן ועוד.

מוסיפים ייחוד לבית
אם אתם מעוניינים להוסיף טאץ’ ייחודי לקיים תוכלו לעשות זאת על ידי כל מיני שינויים קטנים ובבית ותוספות שונות. נכון להיום ניתן להחליף את החלון זכוכית הסטנדרטי לחלון בלגי גדול ומרשים, להזמין דלת זכוכית, להוסיף תריסים חשמליים, דלתות פנים או חוץ מרשימות מפרופיל אלומיניום ועוד. האפשרויות רבות וכל שצריך הוא להחליט מה מעוניינים להוסיף לבית, לבחור בחברה בעלת מוניטין מוצלח בתחום וליהנות מהשינוי המשמעותי של מראה הבית והאווירה המיוחדת והיוקרתית בו. בהצלחה!

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר