מעקה זכוכית

לפעמים הצורך במעקה בטיחות מתנגש עם הרצון להשאיר את החלל פתוח, ריק מאלמנטים כובלים וסגורים, המכסים על שדה הראייה – אם זה במרפסת שעיקר גאוותה הוא על הנוף הנפלא הנשקף ממנה, ואם בגדם מדרגות מסוגנן בבית שעיצובו המינימליסטי ממש קורא להסרת כל אלמנטים מגדירים ותוחמים.

אפשר לפשר בין הרצון לצורך, בין החיוני ליפה. אפשר לבנות מעקה שמספק את צורכי הבטיחות בצורה האטומה והטובה ביותר מחד, אך נותן מראה שקוף ואוורירי מאידך – צריך רק לבחור בעיצוב הנכון.

éíóÑ
îêöâ ÉÇç 2000

ÜãÖãâö 20 éé êóââÑ ååÄ îòÖîâå

éíóÖö ÜãÖãâö êàÖ

לחיות עם מעקה זכוכית אבל להרגיש בלי

אינכם אוהבים את המראה הסטנדרטי של מעקות בטיחות, בקווים ישרים ובדגמים המוכרים? מעקה זכוכית נותן בידכם אופציה חלופית מעניינת ושוברת שגרה, לחיות עם מעקה אך להרגיש – ולהיראות – בלי.

השימוש בזגוגיות זכוכית כחומר הבנייה המוביל בהם, מעניקה למעקות מזכוכית מספר יתרונות:

  • אטימה מלאה לבטיחות מקסימלית – אין רווחים בין חלקי המעקה, אלא איטום מלא לכל האורך, עובדה ההופכת מעקות זכוכית לבטוחים יותר.
  • שקיפות חומר לשדה ראייה מקסימלי נטול חסמים – זגוגיות המעקה הן כמו חלון: שום דבר אינו חוסם את הנוף היפה ואת שדה הראייה שלכם.
  • מראה מינימליסטי – לגרם מדרגות בפנים הבית, מעקה זכוכית יוצר את התוספת הבטיחותית המבוקשת, אך מבלי להעמיס על מראה המדרגות בזכות שקיפותו של חומר הגלם.

מהם היתרונות הברורים של מעקה זכוכית על פני השאר?

  • זכוכית משקפת את האור ונותנת לנו מראה ברור ובהיר למרחבים ולנוף.
  • הזכוכית קלה לניקוי ותחזוקה. היא אינה דוהה בגווניה ובשקיפותה וגם עמידה מפני עובש וטחב פטרייתי בעזרתם של חומרי ניקוי.
  • זכוכית כיום באה בעובי ובחוזק מעל לממוצע דבר שהינו שימושי עם ילדים.
  • השימוש באלמנט זה מוסיף יוקרה אופי ותוכן לבית ולעיצוב החלל – מביא לאווירה אלגנטית.


אלומיניום אלי: לא רק אלומיניום

éíóÑ Åóôö ÜãÖãâö éáÖëéö

מאז תחילת דרכנו ב-1990, היתה הזכוכית שותפה צמודה לעבודות האלומיניום שלנו, במוצרים כמו חלונות בלגיים עתירי שטח זכוכית, בוויטרינות, בסגירת מרפסות ועוד. מומחיותנו וניסיוננו בעבודה עם חומר זה מאפשרים לנו לעצב ולייצר עבורכם מעקות זכוכית באיכות מצטיינת – אותה איכות שהתרגלתם למצוא בכל עבודות האלומיניום המוכרות והמעוצבות שלנו.


לעיצוב מעקה זכוכית העונה על דרישותיכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.ÜãÖãâö éáÖëéö ååÄ îòÖîâå

מרפסות בארץ כבר מזמן אינן פתוחות לרווחה, תחומות במעין מעקה סטנדרטי שהוא ברירת מחדל. כיום אנו מדברים על מעקים בעלי נוכחות עיצובית ברורה, תחום בצורה מספקת ובטוח לילדים וגם ניתן לעיצוב אישי וייחודי. מדובר על מעקים שעשויים מכל החומרים האפשריים המצויים כיום בשימוש עיצובי – מעקה זכוכית, אלומיניום, עץ, נירוסטה, ברזל ואף שילוב של כמה אלמנטים יחדיו.


צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר