סגירת מרפסות לקיץ

סגירת מרפסות תמיד הייתה סוג של ספורט לאומי בישראל, וכאשר אנו חולפים ברחובות הערים אנו רואים כיצד דירות מרובות סיפחו לתוך שטחן את השטח הנוסף של המרפסת. בעוד שבימים עברו היה מדובר בפתרון פונקציונאלי שנועד להקל על החיים בדירות צפופות, כיום אנחנו רואים יותר ויותר מרפסות סגורות שהן בגדר הצהרה עיצובית של ממש. לא עוד מרפסת סגורה בתריסולים אפורים שהפכה למשרד או חלל אחסון – אלא מרפסות זכוכית יפיפיות ופורחות שניתן להינות מהן לכל אורך השנה.

ראשית כדאי לדעת שכיום מקובל לעשות את הסגירה באמצעות מסגרות אלומיניום איכותיות ואסתטיות אשר מציעות בידוד נהדר וגם הצללה במידת הצורך. ברגע שמבינים את האיכות ורמת הגימור שניתן להגיע אליה, קל להתחיל לחשוב בצורה יצירתית ולחפש את הדרך הנכונה ביותר להפוך את המרפסת שלכם לחלק אינטגראלי ומעוצב מחלל הדירה. אם אתם משקיפים כעת אל מרפסת עזובה ומלוכלכת שמשמשת בעיקר כמחסן, אין ספק שכדאי לכם לחשוב על הפתרון הנכון שיאפשר לכם ליהנות ממנה.

מה אפשר לעשות עם המרפסת?

משרד, סטודיו או חדר משחקים – כל אלו הם חדרים שדורשים הרבה אור ליצירת אווירה נעימה ומרווחת. סגירת המרפסת והנחת משטח פרקט, פתרונות אחסון מעניינים והרבה צבע – ויש לכם חדרון נוסף שפשוט תענוג לשהות בו. ברגע שמאפשרים לאור לזרום פנימה אפשר ליהנות מן היתרונות של המרפסת, תוך שימוש באפשרויות הצללה מתוחכמים במצבים שהאור עז מדי. כעת ניתן לצרף את חלל המרפסת למערכת המיזוג של הבית וליהנות מטמפרטורה אופטימאלית לאורך כל השנה.

בניגוד למרפסות הסגורות של פעם, החלל שייווצר כיום הוא מבודד, אסתטי ונוח ממש כמו כל חדרי הבית. אפשר לעשות בו שימוש כדי להגדיל את החדר הצמוד, או כדי להוסיף לדירה חדרון שיכול לשמש כחדר אירוח או כפינה פרטית עבור אחד הילדים. כלומר, אין כל סיבה לחשוש מלספח את השטח הזה כחדר מגורים לכל דבר ועניין המשמש ללינה. סיפוח מוצלח במיוחד הוא של מרפסת שצמודה למרפסת אשר מאפשרת להוסיף שטח, אור ואפילו פטיו עם ערוגות תבלינים משגעות.

מעל ומעבר לכל אפשרות אחרת, דווקא המרפסת שצמודה לחדר הסלון יכולה לשדרג את הדירה ללא הכר. הרחיבו את הפתח, האירו את החדר כולו וצרו פינת הסבה ממוזגת ומושלמת לכל עונות השנה. הוסיפו ריהוט גן יוקרתי ושפע עציצים פורחים, שלבו ריצוף מעניין כגון משטח דק ותגלו איך המרפסת הנטושה הופכת לחלל האהוב ביותר בבית.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר