סגירת מרפסת

אם אתם צריכים עוד חדר בבית ויש לכם מרפסת חשופה – הגעתם בדיוק למקום הנכון.
אלומיניום אלי – המומחים בביצוע סגירת מרפסת – ישמחו לספק לכם את הפתרון.

כל בית צריך מרפסת
בבתים רבים יש חלק חיצוני שאינו מנוצל כמו שצריך. לא פעם הופך המקום לסוג של מחסן או עומד ללא שימוש. לעתים אלו תנאי רוחות, קור וחום שהופכים את המרפסת לבלתי נעימה. אח, לו רק יכולתם גם בה לסגור את הדלת ולהפעיל מזגן או חימום.

אם אתם מרגישים שאין לכם מספיק מקום בדירה או בבית ושחדר נוסף היה עוזר לכם מאוד, אם נדמה לכם כי קירות מגינים וקירוי הם שישנו ללא היכר את יכולות השימוש בחלק זה של המבנה – הרי שיש פתרון שיאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות: סגירת מרפסת.

ÅêââÑ óåÑ íåâö ÄåÖéâêâÖç      ÖâàòâêÑ ãÖåå ÇÇ íâåâö ÄåÖéâêâÖç

סגירת מרפסת יכולה לשמש אתכם במגוון דרכים וצורות:

  • פטיו – בחלל הסגור תוכלו להקים פטיו נפלא עם צמחייה מסוגננת, שיוסיף הרבה מאוד לעיצוב הקיים של ביתכם. תוכלו להחליט שהמקום ישמש גם כפינת ישיבה מקסימה, בה תוכלו לשבת בהנאה, לקרוא ספר וליהנות מהנוף – בכל שעה משעות היום ובכל מזג אוויר.
  • חדר משחקים – בבתים רבים המשחקים של הילדים נמצאים בחדרים הפרטיים שלהם או “נדחסים” אל תוך כוננית בחדר העבודה או בחדר האירוח. שידרוג חלל מחושב והפיכתו לחדר משחקים, יכול להיות פתרון מצוין הן עבורם והן עבורכם: הם יוכלו ליהנות מממלכה שלמה שכולה שלהם, ואתם תוכלו ליהנות מהעובדה שחדר העבודה, הסלון, חדר האירוח וכל חלל נוסף בבית יהיו ריקים ממשחקים.
  • חדר נוסף בבית – בעזרת הוספת צלונים חשמליים, ניתן להצליל ולאטום את קירות החלל הסגור, וכך ליצור למעשה חלל נוסף בבית – לאירוח, ללינה, לאחסון וכו’.
  • מקום נעים לכל אורך השנה – תחימת מרפסת מספקת לכם חלל נעים וסגור, אך כזה המעניקה תחושה של חוץ פתוח, בו ניתן לארח, לבלות ולשהות בכל יום בשנה, ללא תלות במזג האוויר.
  • הרחבת חדר הסלון – אם המרפסת ממשיכה את הסלון, הרי שתחימתה (במיוחד בתוספת תריסים חשמליים) מאפשרת הגדלה של הסלון באופן משמעותי.


אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של סגירת מרפסת, צוות המומחים של אלומיניום אלי ישמח לעמוד לשירותכם. הצוות כולל אנשי מקצוע מנוסים, היכולים למצוא פתרון לכל בעיה בשטח ולבצע את העבודות על הצד הטוב ביותר. כשאתם פונים אלינו מובטחים לכם:

  • שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד
  • שימוש בחומרים העומדים בכל התקנים הדרושים
  • תכנון מדויק של העבודה המתבצע על ידי אדריכלים ואנשי מקצוע
  • ביצוע העבודות תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים ועל גימורים מושלמים
  • מתן אחריות על כל עבודה ועמידה לרשות הלקוחות גם לאחר סיומה

áåÖêÖö ÅôâåÖÅ áåÖè âñâÄÑ åÇÇ

בעזרת סגירה באמצעות פאנלים המורכבים מפרופילי אלומיניום מובחרים וזגוגיות עבות וחזקות, מרפסת פתוחה, החשופה לרוח ולגשם, יכולה באחת להפוך למרפסת שמש יפהפייה: כשכל קירותיה הם חלונות-חלונות, המאפשרים ליהנות מהאור הטבעי ומהתצפית לנוף בצורה אידיאלית, תוך שליטה בטמפרטורה המועדפת עליכם בחלל הסגור.

סגירת מרפסת שמש משדרגת את המבנה כולו ואת ערכו, היות והיא יוצרת למעשה חדר נוסף מהקיים, המצטיין במבנה ייחודי, אטרקטיבי, מואר ויפהפה, המביט החוצה במקום הקירות האטומים הסוגרים הסטנדרטיים של חדר מן המניין.

מומחי אלומיניום אלי יוכלו לסייע לכם בעצה ובמתן אפשרויות כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, אם בפרופיל אלומיניום רגיל או בפרופיל בלגי מעוצב למראה מיוחד. קירות הזכוכית אינם חייבים להיות קבועים, הם יכולים להיפתח כדלת או כחלון, וכך לאפשר לכם ליהנות מזרימת אוויר בחלל בכל עת שתחפצו.

התקנת סגירת מרפסת שמש מבוצעת במהירות, וזאת מבלי להתפשר בכלל על איכות ההתקנה, הייצור, הגימור והעיצוב, שיהפכו את המרפסת הפתוחה לחלל משודרג וחכם יותר, המזמין ישיבה ובילוי בו בכל מזג אוויר.

ëÇâòö îòÇÖåÑ

ëÇâòÑ íç óâò ÅåÇâ

ëÇâòÑ íç óâò ÅåÇâ

ëÇâòö îòÇÖåÑ

ëÇâòÑ íç óâò ÅåÇâ

 

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר