סגירת חורף

סגירת חורף לחודשים הקרים בשנה

החורף הישראלי אמנם אינו ארוך במיוחד ואינו גשום כבמדינות אירופה, אך הוא בהחלט מהווה סיבה מספקת עבור אנשים רבים להישאר בבית החם והנעים. בשל כך, עסקים רבים, ובמיוחד חנויות רחוב, מסעדות ובתי קפה בעלי מרפסות פתוחות, חווים ירידה משמעותית בתנועת הלקוחות בחודשי החורף בעקבות מזג האוויר.

הפתרון? סגירת חורף באלומיניום ובזכוכית. הדרך האופטימלית להבטיח שגם בחודשים קרים וגשומים ניתן יהיה לנצל את כל שטח המקום ולקוחות ימשיכו לפקוד אותו, ללא פגיעה ברווחים.
ÉÇç óåëâ 9000
• סגירה מוחלטת, חזקה ואיתנה – עם איטום מוחלט מרוח ומגשם
• בנייה בחומרי גלם מובחרים – עבודות זגגות ואלומיניום מקצועיות
• עמידה בכל התקנים הנדרשים בסטנדרטים גבוהים
• שירות לבתי קפה, למסעדות ולעסקים בכל הארץ
• אפשרות לסגירת מרפסות בבתים לתקופת החורף ובדירות למגזר הפרטי
óåâå 9000
עסקים רבים נאלצים להתמודד עם ירידה משמעותית בהיקף ההכנסות בחודשי החורף. אכן, לכל עסק יש עונות שיא ועונות שפל, אולם כאשר חלק משמעותי משטח העסק ממוקם ברחוב הפתוח, מזג אוויר חורפי יכול להשבית אזורים אלו לחלוטין ולפגוע במתח ההכנסות. סגירת חורף הופכת את מזג האוויר ללא רלוונטי. היא מאפשרת לעסקים אלו לספק ללקוחותיהם את הסביבה האופטימלית לבילוי ולקניות, שתגן עליהם מפני גשם, רוח וקור, תוך אפשרות לקבוע את הטמפרטורה במקום בעזרת חימום וקירור כחלל פנימי לכל דבר. היא מגנה על שלמות ואיכות הסחורה של בעלי חנויות רחוב, וגם מאפשרת ללקוחות לסעוד במרפסות חיצוניות אטומות מבלי לקפוא מקור או להירטב.

מהי סגירת חורף?

מונח מקצועי זה מתאר קירוי חללים חיצוניים, מסחריים או פרטיים – הלא גם מרפסות פרטיות ניתן לסגור באופן שיהווה חלל נעים גם בחודשים שבהם הקור הינו קיצוני והגשם משפיע לרעה על היכולת לארח ולהתארח.
ÜÑ Äêâ
כשמדובר בסגירת חורף לעסקים הכוונה היא בדרך כלל לקירוי המרפסות החיצוניות של העסק, הנמצאות תחת כיפת השמיים וחשופות לכל פגעי מזג האוויר. סגירה זו מבוצעת על ידי התקנה של קירות זכוכית הנתמכים בפרופילי אלומיניום –  חומר חזק ועמיד בעל כושר בידוד גבוה במיוחד, המשמש כחומר גלם אידיאלי ליצירת פתרון להגנה מפני מזג אוויר חורפי.
חוזקו של האלומיניום מאפשר לבנות ממנו פרופילים גדולים עבור מפתחי זכוכית גדולים מאוד. כך ניתן לייצר ממנו קירות זכוכית עמידים ואיתנים שאינם מחולקים בפרופילים פנימיים, ולכן הסגירה אינה חוסמת את הנוף ואת האור הטבעי. לקוחות העסק נהנים משהות בתוך חלל מקורה, מהנוף החיצוני ומחדירת אור השמש, מבלי להיות חשופים לקור, לגשם ולרוחות. הודות לכך, גם הוצאותיו של העסק עבור תאורה מלאכותית פוחתות.

מציאת הפיתרון המושלם עם אלומיניום אלי

אלומיניום אלי מתמחה בביצוע מגוון רחב של עבודות אלומיניום, לרבות התכוננות לחורף. הודות לידע המקצועי הנרחב ולניסיון העשיר והמגוון, אלומיניום אלי יכול לספק לכל לקוח את פתרונות האלומיניום האיכותיים ביותר, המתאימים לצרכיו הייחודיים.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו ההולך וגדל. צרו עמנו קשר כדי ללמוד עוד על סגירת חורף לעסק שלכם.

סגירת חורף

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר