קליל אלומיניום

האלומיניום הפך בשנים האחרונות לחומר גלם מועדף עבור ייצור פרופילים, המשמשים להתקנה ולייצור של מוצרים כגון חלונות קליל, מקלחונים, תריסים, דלתות, ויטרינות, מחיצות, מעקות, שערים ועוד. אין זה מפתיע – לאלומיניום תכונות נפלאות רבות, המאפשרות ליצור ממנו מגוון פרופילים רחב במיוחד ביחס למתכות אחרות, כולל פרופילים דקי גזרה לעיצוב אלגנטי בפשטותו (כמו פרופילים בלגיים). פרופילי האלומיניום הם גם חזקים, עמידים ואיכותיים במיוחד. אולם, יש אלומיניום ויש חלונות קליל .

חלונות קליל – הכי טוב שיש

חלונות קליל הוא מונח המתייחס לתוצרי חברת קליל. זוהי חברה ישראלית, הפועלת מזה יותר משישים שנה, שבמהלכן הפכה לחברה מובילה בתחום תוצרי האלומיניום. לחברה מוניטין רב בתחום מוצרי האלומיניום, שאותם היא מייצרת עבור ענף הבנייה, לקוחות פרטיים, קבלנים ועוד. הודות לניסיונה רב השנים והסטנדרטים הגבוהים, רכישת מוצרי חלונות קליל מבטיחה לכם איכות ועמידות לשנים ארוכות. מוצרי חלונות קליל עומדים בתקנים מחמירים, ומיוצרים תחת ביקורת קפדנית – הכל כדי להבטיח את איכותם המרבית ואת שביעות רצון הלקוחות.

בין מוצרי קליל הקיימים בשוק אפשר למנות מבחר רב של חלונות קליל בלגיים וחלונות ראווה, דלתות, קירות מסך, פרופילים, תריסים, מחיצות ועוד, בסגנון קלאסי, מודרני או בלגי.

מוצרי קליל – היזהרו מחיקויים

השם הטוב שיצא למוצרי חלונות קליל הביא, כצפוי, לכניסתם של חיקויים שונים לשוק מוצרי האלומיניום. אם הינכם מעוניינים בטוב ביותר, כדאי לבדוק מעל לכל צל של ספק, שאותם חלונות  קליל שהינכם רוכשים הם אכן הדבר האמיתי, שיצא ממפעלה של חברת קליל, ולא חיקוי דומה של חברה מתחרה באיכות פחותה ממוצרי חלונות קליל מקוריים.

אחת הדרכים לוודא כי מדובר במוצרי חלונות קליל מקוריים, היא קיומה של תעודת אחריות מתאימה. מאחר חלונות קליל  מבטיחים איכות ועמידות ללא פשרות, הם תמיד יהיו מלווים בתעודת אחריות המכסה גם את רכיבי האלומיניום שבמוצר, וגם את התקנתו של המוצר. תעודת האחריות מבטיחה שבכל בעיה תהיה לכם כתובת לפנות אליה, כמו גם אישור לטיבם של מוצרי חלונות קליל ועמידותם. כמו כן ניתן לזהות פרופילים שיצאו מבית הייצור של קליל בזכות סמליל של שלושה פסים, המופיע בחלק הפנימי של כל פרופילי חלונות קליל .

דרך נוספת היא לרכוש חלונות קליל ואת שירותי ההתקנה שלהם אך ורק מחברה שהינה מורשת קליל, כלומר, חברה שאנשי המקצוע שלה עברו הכשרה מתאימה בקליל, כמו גם עמדו בסטנדרטים של חברת קליל לשביעות רצונה.

קליל – פרופילי אלומיניום באיכות מצטיינת

הבחירה במוצרי האלומיניום בשנות האלפיים היא ברורה מאליה, בזכות תכונותיו המצוינות הרבות של החומר: עמידותו, חוזקו, משקלו הקל המאפשר בנייה נוחה של חלונות ודלתות, היותו חסין חלודה, העובדה שאינו דורש תחזוקה מיוחדת וקלות העיצוב והבנייה בו. אבל יש פרופילי אלומיניום, ויש פרופילי אלומיניום של קליל.

איכות בקלי-קלות

אנחנו באלומיניום אלי בונים ומתקינים ממוצריה של חברת קליל, הצועדת בראש שוק מוצרי האלומיניום בישראל מזה למעלה מ-60 שנה. אנו יודעים כי שימוש במוצרים אלו יבטיח לכם, לקוחותינו, חומרי גלם באיכות הטובה ביותר ובעלות הוגנת – בדיוק מה שרציתם עבור הבית או העסק שלכם.

·  מגוון אדיר של אפשרויות: חלונות, דלתות, תריסים ועוד
·  מבחר עיצובים: קלאסי, בלגי, דריי-קיפ ועוד
·  צביעה בקשת גוונים רחבה לבחירת הלקוח
·  עמידה בתקן הישראלי ובתקנים בינלאומיים

אין זה פלא שבתי עסק, מוסדות ובעלי בתים ודירות בכל רחבי הארץ בוחרים כיום להתקין חלונות ודלתות דווקא מהפרופילים האמינים והמוכרים של חברות ידועות ואיכותיות. אנו נשמח להציע לכם שלל מוצרים העשויים מפרופילי החברה, בלוויית מחיר אטרקטיבי, שירות אדיב ומקצועי, וכן אחריות מלאה ל-5 שנים.

אתם מוזמנים לשוטט ברחבי אתר הבית שלנו ולהתרשם מהגלריות השונות המציגות את עבודותינו באלומיניום ובזכוכית. להצעת מחיר, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

למידע נוסף ולחלונות ולדלתות מפרופילים מובחרים,
התקשרו עכשיו: 9415146 – 03

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר