קליל בלגי

קליל בלגי – חלום של חלון ודלת

קל להבין את התאהבותם של אדריכלים, מעצבי פנים ובעלי מקצוע שונים מתחום הבניית פרופיל בלגי המשמש ליצירת מסגרות לחלונות ולדלתות זכוכית, בכל צורה וגודל. הפרופיל הבלגי משלב תכונות שלכאורה אינן דרות בכפיפה אחת: הוא עשוי חומר חזק להפליא, אך דקיק מאוד, נוח לעיצוב ובעל מראה מעודן ואלגנטי. בתפקידה זה, המשמש לתיחום משטחי זכוכית, המתכת חמורת הסבר משנה את פניה לבלי הכר והופכת כל חלון ודלת ליצירת מופת יפהפייה.

ÅåÇâ 4300 ÖáåÖóÖö

המהפכה הבלגית באלומיניום

חברת קליל מציעה סוגי פרופיל בלגי מובחרים מאלומיניום, המצליחים לשמר את מעלותיו הויזואליות של פרופיל בלגי קלאסי העשוי ברזל, אך להעלים לחלוטין את חסרונותיו של הברזל: משקלו הגבוה, הקורוזיה הנוצרת במהלך השנים, קשיי האיטום וחוסר הדיוק. הם עשויים אלומיניום מיוצרים באופן מדויק ביותר, בעלי תו תקן, חסינים בפני קורוזיה וכשמם כן הם – קלילים ונוחים ליישום.

ÅåÇâ íç áåÖóÖö  ÉÇéâç 4300 - 7300 ÅåÇâ
לא בכדי מתהדרים אנשי המקצוע בעובדה כי הם מתקינים פרופיל בלגי מקורי, שכן מדובר במוצר מושלם המבטיח הנאה ויעילות מרבית לאורך שנים רבות.
• מגוון צבעים בצביעה עמידה וחזקה לבחירת הלקוח
• עמידות ארוכת טווח ללא צורך בתחזוקה
• פרופילים העומדים בתקנים ישראליים ובינלאומיים
• אחריות על הפרופילים ועל המוצר המוגמר

מעצבים בקלילות עם פרופיל בלגי של קליל

פרופיל בלגי של קליל מותאם כמעט לכל מידה. הם משתלבים נהדר עם תריסי גלילה חשמליים, ומאפשרים לשלב יופי וחיסכון בכל הקשור לתכנון החלונות והפתחים בבית.

פרופילי האלומיניום עוברים צביעה על מנת למנוע חמצון וכדי לשוות להם את הטקסטורה והגוון הרצויים. קיימות מספר שיטות לצביעה: צבע אטום העוטף את הפרופיל מכל צדדיו, אילגון (אנודייז) שהינו תהליך חמצון מבוקר החודר לשכבתו החיצונית של האלומיניום, צבע אבקתי בשילוב תרכובות ליצירת טקסטורה גסה ומראה “ברזלי”, צבעי מטאל המשווים לפרופילים גימור טבעי בגוון מטאלי, צבע עץ המקנה לפרופיל טקסטורה וגוון של עץ, וכן צבע PVDF – צבע אפוקסי דו-שכבתי המיועד למקומות בעלי תנאים סביבתיים קשים במיוחד.

óåâå 7300 íç áåÖóÖö  ÉÇç óåâå ÅåÇâ 4300

קליל השלמות

מוצריה של קליל הפכו שם נרדף לאיכות, מקצועיות ושלמות ביצוע. בשל כך, השתרש המונח קליל בלגי בפיהם של קבלני בנייה ושיפוצים, אדריכלים, מתקיני חלונות ותריסים וכל מי שיש לו נגיעה כלשהי לתחום בו נדרש שימוש בפרופיל זה. קליל בלגי מקורי הוא מוצר הזוכה לאחריות הן על ההתקנה והן על הרכיבים.

האלומיניום הפך בשנים האחרונות לחומר גלם מועדף עבור ייצור פרופילים, המשמשים להתקנה ולייצור של מוצרים כגון חלונות, מקלחונים, תריסים, דלתות, ויטרינות, מחיצות, מעקות, שערים ועוד. אין זה מפתיע – לאלומיניום תכונות נפלאות רבות, המאפשרות ליצור ממנו מגוון פרופילים רחב במיוחד ביחס למתכות אחרות, כולל פרופילים דקי גזרה לעיצוב אלגנטי בפשטותו (כמו פרופילים בלגיים). פרופילי האלומיניום הם גם חזקים, עמידים ואיכותיים במיוחד. אולם, יש אלומיניום ויש קליל אלומיניום.

קליל  – הכי טוב שיש

קליל  זוהי חברה ישראלית, הפועלת מזה יותר משישים שנה, שבמהלכן הפכה לחברה מובילה בתחום תוצרי האלומיניום. לחברה מוניטין רב בתחום מוצרי האלומיניום, שאותם היא מייצרת עבור ענף הבנייה, לקוחות פרטיים, קבלנים ועוד. הודות לניסיונה רב השנים והסטנדרטים הגבוהים, רכישת מוצרי קליל מבטיחה לכם איכות ועמידות לשנים ארוכות. מוצרי קליל עומדים בתקנים מחמירים, ומיוצרים תחת ביקורת קפדנית – הכל כדי להבטיח את איכותם המרבית ואת שביעות רצון הלקוחות.

בין מוצרי קליל הקיימים בשוק אפשר למנות מבחר רב של חלונות בלגיים וחלונות ראווה, דלתות, קירות מסך, פרופיל בלגי , תריסים, מחיצות ועוד, בסגנון קלאסי, מודרני או בלגי.

מוצרי קליל – היזהרו מחיקויים

השם הטוב שיצא למוצרי קליל בלגי הביא, כצפוי, לכניסתם של חיקויים שונים לשוק מוצרי האלומיניום. אם הינכם מעוניינים בטוב ביותר, כדאי לבדוק מעל לכל צל של ספק, שאותם מוצרי קליל שהינכם רוכשים הם אכן הדבר האמיתי, שיצא ממפעלה של חברת קליל, ולא חיקוי דומה של חברה מתחרה באיכות פחותה ממוצרי קליל מקוריים.

אחת הדרכים לוודא כי מדובר במוצרי קליל מקוריים, היא קיומה של תעודת אחריות מתאימה. מאחר ומוצרי קליל מבטיחים איכות ועמידות ללא פשרות, הם תמיד יהיו מלווים בתעודת אחריות המכסה גם את רכיבי האלומיניום שבמוצר, וגם את התקנתו של המוצר. תעודת האחריות מבטיחה שבכל בעיה תהיה לכם כתובת לפנות אליה, כמו גם אישור לטיבם של מוצרי קליל ועמידותם. כמו כן ניתן לזהות פרופילים שיצאו מבית הייצור של קליל אלומיניום בזכות סמליל של שלושה פסים, המופיע בחלק הפנימי של כל פרופילי קליל בלגי .

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר