תיקון תריסים חשמליים

בעיות בתריס? לא בשבילנו!

תריסי אלומיניום חשמליים, הכוללים בתוכם מנוע הפכו לאלמנט שקיים היום בבתים רבים, וזאת בזכות העובדה שהם מאפשרים הצללה של החדר או הבית בקלות רבה בלחיצה פשוטה, במחיר הוגן בהשוואה לתמורה. אולם, כמו בכל מוצר חשמלי אחר, לעתים מתרחשות תקלות שצריך לתקן. תיקון תריסים חשמליים ממונעים הינה פעולה שצריך לבצע רק מתקין מורשה, האמון על ביצוע התיקון בצורה הטובה ביותר, וכמובן – עם אחריות מלאה.
ÄòÇÜ áâñÖêâ
כאן אנחנו, אנשי המקצוע של אלומיניום אלי, נכנסים לתמונה. חברתנו מעניקה שירותי תיקון תריסים חשמליים בכל הארץ, באחריות ובשירות מהיר ויעיל. כמשווקת מורשה של מנועי התריסים הטובים ביותר בעולם, מבית Somfy, ביכולתנו להציע פתרון וחלקי חילוף לכל בעיה ותקלה.
ÄòÇÜâç áâñÖêââç

תקלות נפוצות בתריסים חשמליים

במוצרים אלו ישנן שלוש תקלות אופייניות עיקריות:

• שלבי התריס מתנתקים זה מזה
• החבל שנמצא בין המוט עליו מתגלגל התריס ובין התריס – נקרע
• המנוע של התריס החשמלי לא פועל
óåâå ÄÖò
כל אחת מתקלות אלה מחייבת הזמנה של בעל מקצוע, שיאבחן אותה ויבצע תיקון תריס חשמלי מקצועי, ובמידת הצורך, יציע גם חלקי חילוף מתאימים.

לדוגמא: בתמונות להלן נראה מקרה שבו הורד התריס על חפץ חזק (שולחן למשל) ובעקבות זאת נגרמה לו פגיעה ויזואלית ופיזית, של עיקום וניתוק שלבים. המקצוענים של אלי אלומיניום ביצעו תיקון תריסים חשמליים באופן מושלם.
ôåÅâç

פתרונות לכל הבעיות

תיקון תריס חשמלי  שנוצר בין שלבי התריס בנוי כך, שכאשר הוא יורד כל המשקל הכבד נמצא על השלב הראשון שלו. פעמים רבות, בגלל המשקל הרב שהם נושאים, מתרחש ניתוק בין השלב הראשון של התריס החשמלי לשלב השני שלו, או בין השלב השני לשלישי. יש לציין שתקלה זו מתרחשת לרוב בתריסים שאינם עשויים מאלומיניום, מכיוון שהם חלשים יותר.
כיצד מבצעים תיקון תריס חשמלי שכזה? בכל מקרה של נתק בין שלבי התריס, צריך להוציא את השלב שהתנתק, שהוא בדרך כלל שלב עקום, ולחבר בין השלבים האחרים. ברוב המקרים אין אפילו צורך לחבר שלבים חדשים, מכיוון שמרבית התריסים מגיעים עם מספר שלבים עודפים.
öóåÑ
תיקון חבל קרוע – 

החבל של תריס חשמלי נקרע, בדרך כלל, כתוצאה מכך שהתריס אינו משלים את פעולתו כמו שצריך ובמקום לרדת ישירות אל המסילה שלו, נתקע בדרך בגלל חפץ כלשהו שנמצא במסלולו. הדבר גורם, כאמור, לקריעה של החבל, ולכך שהתריס החשמלי לא יכול להמשיך לעבוד. 

תיקון תריס חשמלי ממונעים שבהם נקרע החבל כרוך בהחלפת החבל, וצריך להתבצע, כמובן, רק על ידי מתקן מוסמך ומורשה מטעם חברה ידועה ומוכרת.
החלפת מנוע

 – במקרה שהמנוע בתריס חשמלי הפסיק לעבוד, אין מנוס מלבצע החלפת מנוע. יש לקחת בחשבון שתריס ממונע גדול מצריך מנוע יותר גדול מתריס קטן, ועל כן עלות החלפת מנוע בתריס גדול תהיה יקרה יותר מעלות החלפת מנוע בתריס קטן. עלות החלפת המנוע מושפעת גם מהחומר ממנו עשוי התריס החשמלי, שכן תריס ששלביו כבדים יותר (היינו – תריס חשמלי מאלומיניום) מצריך מנוע חזק יותר מתריס העשוי מחומרים קלים יותר, כגון פוליאוריטן מוקצף.
זקוקים למנוע לתריס חשמלי? 

אלומיניום אלי הינה חברה מוסמכת לטיפול במנועים ובמערכות פיקוד אלחוטיות לתריסים חשמליים והינה משווקת מורשה של מוצרי חברת Somfy – אחת החברות המובילות בייצור מנועים לתריסים. החברה מספקת שירותי תיקון תריסים חשמליים במקצועיות רבה, ותשמח לבצע עבורכם עבודה טובה – באחריות.

להזמנת תיקון אמין ומהיר אנא צרו קשר עם אלומיניום אלי, ונשמח לעמוד לשירותכם.

ôåÅ éÖóñì

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר