תריסים חשמליים-איזון מושלם בין אור וצל

תריסים חשמליים

מי מאיתנו לא זוכר את הכוח שהיה צריך להפעיל בכדי להרים את תריסי הגלילה למעלה? וגם את הכוח שהיה צריך בכדי שבזמן הורדת התריס לא תחליק כל הגלילה בבת אחת? היום תריסים חשמליים מקלים על חיינו. לחיצת כפתור אחת לתחילת הפעולה ועוד אחת לסיומה והתריס מורם או מורד בדיוק למקום שרצינו.

איזון מושלם בין אור וצל

לתריסים החשמליים יתרון גדול בכך שניתן למצוא בעזרתם את האיזון המושלם בין אור לצל. לתריסים אלה ישנם מצבי ביניים בהם התריס מורד אך ישנה הפרדה בין השלבים, בדומה לתריס הזזה. כך ניתן להנות מאור שאינו מסיבי מדי אך עדיין מאיר את החדר במידה מספקת. המשחק בין אור וצל שנוצר בעקבות השליטה בצפיפות שלבי התריס מאפשרת לנו להתאים אותו לכל רגע במהלך היום.

תריסי אלומיניום- שלבים חזקים שאינם נשחקים

אם התריסים בעבר היו עשויים בעיקר עץ או פלסטיק אשר היו נשברים בקלות מכל תנועה חדה או נשחקים עם הזמן, תריסים בעלי שלבי אלומיניום הם חזקים מאוד ואינם נשברים בקלות. מבחינה אסתטית, ניתן לצבוע את תריסי האלומיניום בצבעים שונים בהתאם לטעמכם ולעיצוב הכללי של החדר. כאשר הם צבועים בצבע לבן, קרם או שמנת כמעט ולא ניכר כי הם עשויים מאלומיניום. המראה הוא עדין ואינו מתכתי.

לשדרג את התריס מידני לחשמלי

אולי הדבר נשמע מעט מוזר, אך לתריסי גלילה ידניים ישנו תאריך תפוגה. זהו הזמן בו על פי ההשערה התריס יהיה שחוק מדי. ניתן להחליף את המנגנון מידני לחשמל גם מבלי לפרק את התריס הקיים. אם מצבו של התריס הוא טוב, ניתן להסתפק בהחלפת המנגנון ולא החלפת התריס כולו. אם אתם חוששים מעליה משמעותית בחשבון החשמל, אל חשש- תריסים חשמליים אינם צורכים הרבה חשמל. מומלץ להתקדם לתריסים חשמליים לפחות בחדרים בהם התריס מורם ומורד בתדירות גבוהה. כדאי להיות גם בקשר עם בעל מקצוע המבין היטב בתחום על מנת שבעת הצורך לא תאלצו לשהות בבית בחושך מוחלט…

 

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר