תריסים חשמליים

תריסים חשמליים


אלומיניום אלי שמחה לעזור לכם בשדרוג החלונות על ידי הוספת תריסים חשמליים איכותיים מאלומיניום – האביזר המושלם לחלונות הבית.
ללא ידיות למשיכה, רק לחיצה אחת על כפתור או מתג ושלבי תריס חשמלי נעים בקלות ובמהירות כדי לספק לכם את מידת כניסת האור, ההצללה או החשיכה בה חשקתם. תריס חשמלי הוא התוספת האידיאלית לכל חלון זכוכית, שאותו רוצים לשדרג מבחינת יכולת השליטה בכמות האור הנכנסת מבעדו.
הם מספקים החשכה מלאה באיטום מושלם כשזו דרושה, או נפתחים להכניס את קרני השמש כשרוצים ליהנות מאור טבעי – והכל בנוחות הפעלה מקסימלית.

851

איכות – גם בשירות!


הצוות שלנו עומד לשירותכם למתן ייעוץ והכוונה לבחירת המוצר המדויק לו אתם זקוקים, הן מבחינת דרישות האיכות והן מבחינת המחיר ההוגן בעד התמורה.
• התאמה לכל מידת חלון מבוקשת
• התקנה בכל אזור המרכז והשרון
• אפשרות להתקנת צלון חשמלי וגם תריס חשמלי קלילאור
• מגוון צבעים לבחירה
• אחריות בת 5 שנים
• שירות תיקון תריסים חשמליים זמין ומהיר

913

יתרונותיו של תריס החשמלי


חברתנו שמה דגש רב על טיב השירות, וכראייה לכך תוכלו למצוא המלצות רבות בסקר מדרג, וכן המלצות נוספות מקהל לקוחותינו הרחב, אשר רכש תריס חשמלי ומוצרי אלומיניום נוספים דרכנו. גם לאחר הרכישה אנו עומדים לשירותכם בכל בעיה ותקלה ולמתן שירותי תיקון באזור המרכז.

ÑÖòÉ (8)

כדי להבטיח את איכות המוצרים, אנו משתמשים בחלקי אלומיניום מובחרים, למשל מבית קליל (כולל תריס חשמלי בדגמי קלילאור), כמו גם במערכות פיקוד ובמנועים איכותיים של חברת Somfy, מהמובילות בתחום. טכנאי חברת אלומיניום אלי הינם בעלי הסמכה להתקנה ולתיקון של מוצרי חברת Somfy, שאנו משווקים מורשים מטעמה.

מעוניינים למכור את הבית?


תריס חשמלי חוסך מכם הפעלת כוח בפתיחה ובסגירה של תריסים, ובצורה כזו גם ילדים ואנשים מוגבלי תנועה יכולים לתפעל את התריס ללא בעיה. מעבר לזאת, תריס חשמלי מאפשר הרמה והורדה של תריסים עד לגובה המדויק שדרוש לכם. תריסים חשמליים הם גם הסימן לבית מודרני ומתקדם. חשוב לזכור שלכל סוגי התריסים יש תאריך תפוגה, וכשמגיע הזמן לטפל גם תריסי גלילה, אפשר להגדיל לעשות ולשדרג את המנגנון להפעלה חשמלית.

התקנה או שדרוג?


רוכשי הדירות כיום מחפשים ערך מוסף, כמו למשל אינטרקום טלוויזיה. תריס חשמלי נחשב לשדרוג נחמד מאוד, שהופך את החיים בבית לקלים יותר. בית שמותקנים בו תריסים חשמליים נחשב למודרני ומתקדם יותר, כך שגם כשתרצו למכור את הבית, התריס ישדרג את הסיכויים שלכם. ככל שהבית מאובזר יותר בפריטים שהדיירים החדשים יירשו, כן עולים סיכויי המכירה במחיר

תריסים חשמליים מבית אלומיניום אלי


כיום בשביל ליהנות מתריסים חשמליים לא צריכים לפרק את התריסים הקיימים ולהחליף אותם בתריסים חשמליים חדשניים. ניתן לשדרג את תריסי הגלילה הקיימים בביתכם לתריסים חשמליים, כאשר הטיפול כולל את כל התיקונים ופעולות התחזוקה שהאביזרים הללו זקוקים להם. העדפה של שדרוג על פני החלפה מיטיבה עם הכיס של הצרכנים, כמו גם עם הסביבה, שכן שדרוג של מוצר קיים מצמצם את הצורך בהשקעה של חומר ואנרגיה בייצור מוצר חדש.

831

ככלל, תחזוקה של תריסי גלילה מצריכה יותר תשומת לב של הבעלים, שכן המנגנון החשמלי רגיש יותר מהמנגנון הידני, עם זאת ההשקעה שווה בהחלט משום שהתריסים החשמליים נוחים לשימוש הרבה יותר מהמקבילה הידנית שלהם. היות וגם התריסים הרגילים מצריכים תיקונים ופעולות תחזוקה, התריס החשמלי לא יוסיף עבודה במקום שבו היא לא הייתה קודם. יש לציין שמנגנון ההפעלה של התריסים לא צורך הרבה חשמל, ולכן שיקול החיסכון בחשמל אינו צריך להטריד במיוחד את הצרכנים.

תריסים חשמליים הם החידוש האחרון בתחום התריסים, והם מקלים על החיים שלנו. כדי ליהנות ממוצר מפנק זה לא חייבים לוותר על התריסים הישנים, ואפשר פשוט להחליף את מנגנון ההפעלה

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר