תריסי גלילה

הנוחות של התריס החשמלי הופכת אותו לבן בית בעוד ועוד בתים, דירות, מוסדות ומשרדים, הנהנים מיתרונותיו הרבים ומההפעלה החשמלית הפשוטה בלחיצת כפתור, שלט או מתג. אך ככל מכשיר חשמלי, גם זה עשוי להתקלקל במרוצת השנים. ברגעים כאלו, אתם זקוקים לאיש מקצוע המתמחה בתיקון תריסים חשמליים על מנת להשיב את הגלילה הנוחה לקדמותה, כאילו לא אירעה בחלון תקלה מעולם.

881

כמו כן, אלומיניום אלי הינה בעלת ניסיון תפעולי במוצרי Somfy, מהחברות המובילות בעולם בייצור מנועים לתריסים חשמליים, ולכן בידיה כל חלקי החילוף הדרושים לביצוע עבודות תיקון תריסים חשמליים. בשל עבודתה עם מוצרי קליל ו-Somfy ובשל יכולתה המקצועית והנאמנה, החברה מיומנת במתן שירות תיקונים למוצרים אלו, ובאפשרותה לאתר את התקלה במהירות, לפתור אותה על הצד הטוב ביותר, וכן לספק אחריות על עבודות תיקון תריסים חשמליים.

אלומיניום אלי הינה חברה ותיקה בתחום מוצרי האלומיניום, הפועלת משנת 1990. כמשווקת של מוצרי קליל, החברה מיומנת בכל הקשור לעבודות אלומיניום לבית – חלונות, דלתות, ויטרינות, סגירת מרפסת וכו’, כולל תריסים חשמליים.

859

תקלות נפוצות בתריס חשמלי


תיקון תריסים חשמליים נחוץ לפתרון בעיות ותקלות מגוונות במוצר זה, למשל: בעיות במנוע החשמלי, הגורמות לכך שהתריס תקוע ואינו יכול לנוע לכאן או לכאן בשל היעדר מקור כוח. במקרה כזה, במידה ואי אפשר לתקן את המנוע, יש להחליפו בחדש – רצוי מקורי

• רצועה קרועה בתריס תוקעת אף הוא את השלבים, שכן היא מאפשרת לשלבים להתגלגל עם פתיחת/סגירת החלון. גם פה יש להחליף בחלק חדש.

• נתקים בין שלבים בתריס.

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר