תריס אור

תריס אור של קלילאור – הדרך השלישית לאור נעים ולזרימת אוויר בחדר

תריס אור וגלילה סטנדרטיים מאלומיניום מאפשרים לכם לבחור בין חלון פתוח לסגור, כשהשלבים צמודים זה אל זה. קלילאור נותן לכם אפשרות שלישית, המעניקה לכם שליטה טובה יותר בכמות האור והאוויר הנכנסים אל תוככי הבית באמצעות יכולת לבחור בפתיחה חלקית, בהתאם לרצונכם.
827 (1)

המילה האחרונה בתחום תריסי האלומיניום

כשאתם בוחרים בהתקנת תריסי אור של קלילאור, אתם מקבלים מוצר חכם יותר, אך עם כל היתרונות המוכרים של תריסי אלומיניום איכותיים: איטום מעולה, בידוד ממזג האוויר השורר בחוץ, בידוד מרעשים חיצוניים, עמידות ארוכת שנים, חוזק ויופי.
859
• ייצור מאלומיניום מלא או בשילוב עם פוליאוריטן מוקצף
• מבחר גוונים רחב, להתאמה נהדרת לצבעי העיצוב שלכם
• אפשרות להתאמה לכל מפתח וגודל חלון לפי הצורך
• איכות מצטיינת – עם תו תקן ישראלי ואחריות לחמש שנים
913

אור3

תריס אור לפי הקו העיצובי החדש

כיום במרבית הבתים ישנה שאיפה ברורה של מגמה חדשה ישנה בעיצוב והיא המגמה הירוקה, הידידותית לסביבה ויחד עם זאת מגמה מעשית מאוד של ניצול חלל, אלמנטים של הטבע ויצירת אווירה ייחודית וקסומה בבית.
881
למעשה, ניתן לומר כי מגמות העיצוב ששררו בעולם עיצוב הפנים בשלהי המאה העשרים, כמגמות של באוהאוס למיניהן שבהן יש לעצב לפי תבנית הנוף כמו גם ניצול מקסימלי של נתונים טבעיים. תריסי אור מהווים ניצול מירבי של אור השמש ואור טבעי וכשמם כן הם – מכניסים את האור לבית בכל דרגה שרצויה לנו באותה עת.
אנחנו באלומיניום אלי גאים לעזור לכם בכל התיכנונים של הפיכת החלל לחלל אינטימי ואסתטי אשר מוציא את החזון שלנו לבית, מן הכוח אל הפועל. אנחנו נתאים לכם תריס אור במיוחד בשבילכם, בגודל, צורה וגוון הנראים לכם, נתקין אותם בקלילות ובמקצועיות וניתן להם לבצע את הקסם שהם מצטיינים בו.

זה הזמן לעבור לקלילאור!

אלומיניום אלי עומדים לשירותכם להתקנת תריסי קלילאור בכל אזור המרכז והשרון הנחשבים לאיכותיים ביותר מבין כלל תריסי אור הקיימים בשוק.
נשמח לייעץ לכם על התאמת התריסים לכל חלון ופתח, בחירת המוצרים הטובים ביותר לצרכים שלכם, עלויותיהם ומחיר ההתקנה, ואפשרויות ההפעלה (חשמלית על ידי שלט או מפסק, או במנואלה ידנית). אלומיניום אלי – מעצבים כל חלון ופתח באיכות בלתי מתפשרת.

אור

אור2

צור קשר ותגשים חלון

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך הטופס. אנא מלא/י את הטופס ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לטפל בפנייתך בהקדם:תמונה לצור קשר